Kajaki

Chcemy Państwu zaproponować ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb spędzania wolnego czasu.

Nasza „flota” jest bardzo zróżnicowana. Począwszy od canoe, poprzez popularne dwójki kompozytowe lub polietylenowe, ukończywszy na jedynkach: ogólnego zastosowania, górskich oraz tych wyłącznie na jeziora.

 

Większość pływającego sprzętu wykonana jest technologią kompozytową na bazie żywic, jednak w ostatnim czasie dołączyły do nas polietylenowe kajaki Firmy Aquarius model Tramp. Jego standardowe wyposażenie i dodatkowy osprzęt mogą znacznie urozmaicić spływ. Nowe kajaki górskie Trampy możemy wyposażyć w fartuchy chroniące wnętrze kajaka przez zalaniem.

Dodatkowo dla tych ambitniejszych kajakarzy, którzy chcą z nami pływać wczesną wiosną oraz późną jesienią oraz dla tych, którzy po prostu lubią mieć ciepło i sucho posiadamy:

  • kurtki do kajakarstwa z wodoszczelnymi mankietami,
  • buty neoprenowe,
  • rękawiczki neoprenowe,
  • fartuchy kajakowe

 

Dla większego bezpieczeństwa oprócz obowiązkowych kamizelek asekuracyjnych wypożyczamy kaski do sportów wodnych. Natomiast dla zabezpieczenia posiadanego przy sobie mienia – worki wodoszczelne w różnych rozmiarach.

Gdzie nas można znaleźć?

Nasza przystań Tawerna znajduje się na Białej Górze, ul. Rybickiego 1 – zielony teren nad rzeką pomiędzy białogórskim mostem a barem „Tawerna”. Tutaj  rozpoczyna się większość spływów, lecz nie wszystkie.

Korzystając z naszej oferty mogą Państwo zacząć i zakończyć spływ w dowolnym miejscu na rzekach: San, Wisłok, Oslawa oraz jeziorach Solina, Myczkowce, Sieniawa. Może to być punkt startu/mety na najbardziej popularnym odcinku rzeki od Leska poprzez Sanok do Ulucza, dowolny inny punkt nad Sanem lub dowolną inną rzeką czy jeziorem.

 

  • To Państwo decydują gdzie mamy dostarczyć kajaki, bądź gdzie mamy zawieść Państwa wraz ze sprzętem.
  • To Państwo decydujecie, kiedy i gdzie chcecie zakończyć spływ oraz jaką metodę powrotu preferujecie.
  • My ze swojej strony udzielimy wszelkich niezbędnych rad, aby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni.

 

Piszą o nas w mediach :

www.isanok.pl